X
تبلیغات
رایتل

اردوهای دانش آموزی و عباس نمکی

اردوها وفعالیت های گروهی
شنبه 28 اسفند‌ماه سال 1389

آشنایی با استاد علی رمضانی

 اطلاق واژه بزرگ استاد به علی رمضانی نه برای این است که او دارای فوق لیسانس مدیریت آموزشی است ویا بیش از 23 سال خدمت درخشان و تاثیر گذار در حوزه فعالیت های دانش آموزی داشته اند بلکه حضور پرشور و نشاط حدودا 4 ساله ایشان در جایگاه معاونت اردوگاه فرهنگی تربیتی کشوری میرزا کوچک خان رامسر که ظرفیتی بسیار کم نظیر در زمینه اجرا ، سیاست گذاری و ارزشیابی فعالیت های اردویی است ما را برآن داشت تا ایشان را نیز در زمره اساتید حوزه فعالیت های اردویی به شما ر آوریم.

علی رمضانی به عنوان مربی پرورشی و با عشق خدمت به دانش آموزان به وزارت آموزش و پرورش گام گذاشت و الحمدالله به خوبی توانست به این مهم جامه عمل بپوشاند. اردوگاه میرزا کوچک خان رامسر که یکی از اردوگاه های ملی کشور عزیزمان ایران اسلامی است به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص خود دارای بیشترین پذیرش دانش آموز در بخش اردوهاست و طبعا کارکنان خدوم آن برای ارائه تسهیلات و خدمات مطلوب به دانش آموزان باید دارای توانمندی مضاعف و تخصص های خاصی باشند تا زمینه استمرار حضور و رغبت دانش آموزان به برگزاری اردو در این اردوگاه را فراهم نمایند. لذا حضور علی رمضانی به عنوان معاون اردوگاه یادشده قطعا تجربیات بسیار کم نظیری را در کوله بار تجربیاتش اندوخته است که می تواند در بخش اجراو ساماندهی اردوها در سطوح مختلف کاربرد داشته باشد. همین توانمندی و تجربه سبب شده است که اکنون نیز از وجودش در اداره کل امورتربیتی ومشاوره وزارت آموزش و پرورش استفاده شود.

در صورت تمایل به بهره مندی از توانمندی ایشان در زمینه های اردویی به ویژه در بخش اجرا و پشتیبانی اردوها می توانید  با ما تماس بگیرید.