X
تبلیغات
رایتل

اردوهای دانش آموزی و عباس نمکی

اردوها وفعالیت های گروهی
دوشنبه 27 تیر‌ماه سال 1390

۸۵۷ میلیون ساعت اوقات فراغت دانش آموزان در اردوگاه های بسیج

وزیر آموزش و پرورش در آیین افتتاح اردوهای هجرت ۳ گفت: در تابستان سال جاری ۸۵۷ میلیون ساعت اوقات فراغت دانش آموزان در سراسر کشور صرف سازندگی و خدمت رسانی به مردم می شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، حمیدرضا حاجی بابایی در این مراسم که در محل هنرستان نمونه منطقه ۱۴ آموزش و پرورش شهر تهران با حضور، فرمانده بسیج کشور برگزار شد، اعلام کرد: دانش آموزان از اول تیرماه در ۲۰ هزار نقطه کشور با حضور در اردوهای هجرت ۳ در ۲۰۰ نوع فعالیت متنوع مشارکت خواهند کرد.

او افزود: دانش آموزان بسیجی با همکاری طلاب، پزشکان، مهندسان و دانشجویان در عرصه های ملی بهداشت، نوسازی و بهسازی، کلاس های تقویتی، آموزش های فنی و حرفه ای، کشاورزی و محرومیت زدایی به مردم سراسر کشور خدمت رسانی خواهند کرد.

وزیر آموزش و پرورش تربیت را هدف نهایی تمامی فعالیت های آموزش و پرورش و بسیج دانست و گفت: فرزندان و جوانان با حضور در اردوهای هجرت علاوه بر سازندگی کشور رکن تربیت را به معنای واقعی درک می کنند.

حاجی بابایی با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر ساخته شدن کشور توسط جوانان تصریح کرد: دانش آموزان شیوه های زندگی، تعلق به آینده کشور و پیشرفت را خواهند آموخت.

وزیر آموزش و پرورش بهسازی و نوسازی ۲۰۰۰۰ مدرسه در سراسر کشور توسط فعالان اردوهای هجرت را بخشی از برکات همکاری بسیج و وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد.

در ادامه حاجی بابایی و سردار نقدی با رمز «یا علی بن ابیطالب» طرح اردوهای هجرت ۳ را به طور همزمان در سراسر کشور افتتاح کردند.
 
خبرگزارى ایلنا