X
تبلیغات
رایتل

اردوهای دانش آموزی و عباس نمکی

اردوها وفعالیت های گروهی
دوشنبه 27 تیر‌ماه سال 1390

گنجنامه همدان به عنوان یکی از اماکن درخشان غرب کشور به ایستگاه ا

  به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، زهرا پناهی در نشست خبری با اصحاب رسانه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همدان با قدمت سه هزار ساله در بخش گردشگری با پیشرفت زیادی رو به رو بوده که نمونه آن مجموعه آموزشی تفریحی گنج نامه است.

پناهی افزود: مجموعه آموزشی تفریحی گنج نامه با عقد تفاهم نامه با سازمان دانش آموزی به قطب گردشگری دانش آموزان و فرهنگیان کشور تبدیل می شود.

وی ادامه داد: در سازمان دانش آموزی برای آموزش فعالیت های جمعی و کار گروهی از طبیعت استفاده می شود.

رییس دبیرخانه مجلس دانش آموزی کشور تصریح کرد: نخبگان دانش آموزی کشور و اعضای مجلس دانش آموزی در سالجاری با همکاری وزارت آموزش و پرورش برای آشنایی با این محیط به همدان سفر می کنند.

رییس هیات مدیره مجموعه فرهنگی تفریحی گنج نامه نیز در این نشست اظهار داشت: یکی از دلایل تکمیل این مجموعه و ایجاد برخی فضاها همکاری با سازمان آموزش و پرورش بوده است.

سعید ترابیان افزود: تعالی یک جامعه در متن آموزش و پرورش نهفته است و همکاری در اجرای چنین پروژه هایی از لازمه پیشرفت این نظام آموزشی است.

ترابیان اظهار داشت: ایجاد باغ آموزشی گیاهان دارویی، مجتمع های ورزشی و اردوگاه های دانش آموزی در دامان طبیعت از کارهای انجام شده در همکاری با آموزش و پرورش است.

وی با بیان اینکه 12 طرح تا پایان سالجاری در این مجموعه به بهره برداری می رسد افزود: تا کنون 121 طرح در مجموعه گنج نامه پیش بینی شده است که 9 طرح متعلق به آموزش و پرورش با هدف استفاده آموزشی ، 21 طرح اقامتی ، 13 طرح کمیاب و 11 طرح جدید و کلاسیک بوده است.

رییس هیات مدیره مجموعه فرهنگی تفریحی گنجنامه از راه اندازی سایت کاوش نما در مجموعه گنجنامه خبر داد و گفت: این سایت برای استفاده دانش آموزان طراحی شده تا دروس تمام مقاطع تحصیلی را به صورت عملی در این سایت آموزش داده شود