X
تبلیغات
رایتل

اردوهای دانش آموزی و عباس نمکی

اردوها وفعالیت های گروهی
شنبه 9 مهر‌ماه سال 1390

اردوهای دانش آموزی در شکل گیری نقش اجتماعی آنان موثر است

همدان- نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت دانش آموزان در اردوهای دانش آموزی در شکل گیری نقش اجتماعی آنان موثر است.
 
به گزارش ایرنا سید 'محمد کاظم حجازی' روز شنبه در آیین ؛از به کار بیست و نهمین دوره از اردوهای سراسری و منطقه ای کمیته امداد امام خمینی(ره) با عنوان 'رهپویان ولایت' در مجتمع فرهنگی تربیتی فجر همدان افزود: دانش آموزان با استفاده از تجربیات اندوخته شده در این اردوها می توانند در آینده سکان دار حرکات عظیم و تاثیر گذار در عرصه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و علمی باشند.
وی ادامه داد: اگر یک نوجوان قابلیت ها، توانایی ها و قدرت اراده خود را در این سنین باور کند مطمئن باشد که در آینده نیز می تواند در تصمیم گیری برای مسایل مهم کشورش سهیم شود.
وی خطاب به دانش آموزان شرکت کننده در این طرح اظهار داشت: حضور امروز شما در تیم های گروهی، داشتن ارتباط منطقی با اعضای این گروه ها و تعامل مناسب با هم گروهی ها نشان می دهد که در آینده نیز می توانید نقش مثبتی را در جامعه ایفا کنید.
وی تمرین مهارت ها در دوران دانش آموزی را لازمه موفقیت در آینده دانست و بیان داشت: در نظام جمهوری اسلامی فضای مناسبی برای دانش آموزان ایجاد شده تا بتوانند در عرصه خدمت و تلاش جایگاه مناسبی را کسب کنند.
وی فاصله گرفتن دانش آموزان شرکت کننده در اردوها را از محیط خانه و خانواده فرصت مناسبی برای ارزیابی شخصیتی آنان در محیط اجتماعی دانست و گفت: دانش آموزان مراقب باشند که فرصت ها بسیار زودگذر هستند و باید از هر لحظه حضور در این اردوها بهره های لازم را فرا گیرند.
576/575