X
تبلیغات
رایتل

اردوهای دانش آموزی و عباس نمکی

اردوها وفعالیت های گروهی
چهارشنبه 15 مرداد‌ماه سال 1393

آغاز تحول در اردوهای دانش آموزی وزارت آموزش و پرورش

پس از آنکه وزیر سابق آموزش و پرورش با درایت تیشه به ریشه فعالیت های اردویی دانش آموزی زد و با افتخار اعلام کرد مگر من اردو نرفته ام چه شده است و ...

اردوها و فعالیت های مرتبط به آن به تبعیت از دیدگاه ایشان دچار رکود شدیدی شد . اما الحمدلله با شروع به کار جناب آقای فانی وزیر فهیم و پرورشی دوست آموزش و پرورش و همچین جناب آقای دکتر کفاش معاون فرهیخته و کاربلد پرورشی ، بازهم روح امید و نشاط در بدنه فعالیت های گروهی دمیدن گرفته است و و می توان افق های مملو از پویایی را به نظاره نشست .

از جمله اقدامات بسیار پسندیده و زیبا که به عنوان گام اول و حیاتی در این راستا آغاز شده است ، برگزاری دوره آموزش ضمن خدمت و مهارت فنی حرفه ای ( مدیریت برنامه ریزی اردو مربیان پرورشی ) سراسر کشور است .

این دوره از تاریخ 20/5/93 لغایت 30/5/93 با حضور بیش از 800 نفر از مربیان خانم و آقا در اردوگاه میرزا کوچک خان رامسر و در دو بخش تئوری و عملی برگزار می شود .

از نکات حائز اهمیت این دوره ارائه مهارت های آموزشی مدیریت و برنامه ریزی استاندارد شده توسط مرکز آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش و سازمان فنی و حرفه ای کشور است . به عبارتی باهمکاری اداره کل فرهنگی و هنری و سازمان فنی و حرفه ای به شرکت کنندگان در این دوره گواهینامه 30ساعت ضمن خدمت و گواهینامه بین المللی 95 ساعته مهارت شغلی مدیریت اردو اعطا می شود